Lewandowski znowu strzela! Piękne trafienie napastnika Bayernu [VIDEO]

Ververidis Vasilis/Shutterstock
Bayern Monachium wygrał z Ingolstadt 3:1 w trzeciej kolejce Bundesligi. W pierwszej połowie na listę strzelców wpisał się Robert Lewandowski.

Spotkanie mistrzów Niemiec zaczęło się zupełnie niespodziewanie, ponieważ to goście za sprawą Dario Lezcano objęli prowadzenie już w ósmej minucie. Nie cieszyli się jednak z niego zbyt długo. Cztery minuty później Robert Lewandowski po podaniu Francka Ribery'ego w przepiękny sposób przelobował bramkarza rywali.

Na początku drugiej połowy wszystko wróciło do normy. W 50 minucie bramkę zdobył Xabi Alonso. Hiszpan popisał się świetnym strzałem z dystansu.

W 84 minucie precyzyjnym strzałem z dystansu popisał się z kolei Rafinha, podwyższając prowadzenie na 3:1.

Bayern Monachium odniósł trzecie zwycięstwo w trzecim ligowym meczu i jest liderem Bundesligi. Ingolstadt ma natomiast tylko jeden punkt na koncie i w tej chwili zajmuje piętnaste miejsce.