Lewski Sofia słabszy od Łudogorca Razgrad, grali Jacek Góralski i Jakub Świerczok

Dziurek / shutterstock.com
Lewski Sofia przegrał u siebie z Łudogorcem Razgrad 0:2 (0:1) w niedzielnym meczu 3. kolejki grupy mistrzowskiej bułgarskiej Parva Ligi.
Na Vivacom Arena w podstawowym składzie gości wystąpił Jacek Góralski. Dwadzieścia minut przed końcem na murawie pojawił się również Jakub Świerczok.
Drugi z Polaków zastąpił Rumuna Claudiu Keseru, który siedem minut przed przerwą zapewnił prowadzenie obrońcom tytułu. Gospodarzy pogrążył jeszcze dziesięć minut przed końcem Cosmin Moti. Kolejny z reprezentantów Rumunii wykorzystał podyktowany rzut karny, ale trzy minuty później ujrzał drugą żółtą kartkę i nie dokończył zawodów.
Łudogorec po dwudziestej wygranej w sezonie umocnił się na czele tabeli. Lewski doznał natomiast siódmej porażki w bieżących rozgrywkach i jest trzeci w klasyfikacji.
Jakub Kreśliński14 Apr 2019 · 21:49