Lewy z golem jesieni w Bundeslidze [VIDEO]

MediaPictures.pl / Shutterstock.com
Nagród dla Roberta Lewandowskiego nigdy za wiele. Polak wciąż zbiera żniwo fantastycznego występu przeciwko Wolfsburgowi, gdy wchodząc z ławki strzelił rywalom pięć bramek w niecałe dziewięć minut. Jedno z tych trafień zostało właśnie uznane trafieniem jesieni w Bundeslidze.

Polski snajper "załatwił" rywali między 51 a 59 minutą, bijąc przy okazji kilka rekordów ligi i zapewniając sobie miejsce w Księdze Rekordów Guinessa.

Nie wszystkie z tych pięciu trafień było fantastycznej urody, ale jedno z pewnością zostanie zapamiętane - obok całego wyczynu - na długo (na filmiku od 6:18).

Polski napastnik, jak cały Bayern, ma na razie przerwę. Bundesliga odpoczywa jeszcze przez trzy tygodnie, kolejny mecz ligowy mistrzowie Niemiec rozegrają dopiero 22 stycznia. Rywalem będzie HSV.