Lider I ligi potknął się na Garbarni. Tylko remis Rakowa

Youtube
W 9. kolejce Fortuna 1. Ligi Garbarnia Kraków zremisowała u siebie z Rakowem Częstochowa 1:1. Dla gospodarzy gola strzelił Dawid Nowak, a dla lidera trafił Szymon Lewicki.
W meczu pierwszej i ostatniej drużyny w tabeli zdecydowanym faworytem byli goście z Częstochowy. Beniaminek sprawił jednak niespodziankę i urwał punkty ekipie Rakowa.

Garbarnia prowadzenie objęła w 27. minucie po golu Dawida Nowaka. Raków wyrównał szybko, bo już po dziesięciu minutach skutecznie odpowiedział Szymon Lewicki.
Po przerwie żadna z drużyn nie zdołała strzelić zwycięskiego gola i spotkanie zakończyło się remisem 1:1.
W tabeli Fortuna 1. Ligi Raków pozostaje liderem z 20 punktami na koncie, o dwa mniej mają Bytovia Bytów i Sandecja Nowy Sącz. Przedostatnie, 17. miejsce zajmuje Garbarnia Kraków z dorobkiem 6 punktów.
Kamil Kaczmarek09 Sep 2018 · 14:40