Liga bułgarska: Góralski i Świerczok weszli z ławki, Łudogorec wygrał

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Łudogorec Razgrad wygrał u siebie z Czerno More Warna 3:1 (3:1) w sobotnim meczu 25. kolejki rozgrywek bułgarskiej Parva Ligi.
Na murawie obrońców tytułu spotkanie z ławki rezerwowych rozpoczęli Jacek Góralski i Jakub Świerczok. Obaj Polacy pojawili się na murawie w drugiej połowie, zastępując odpowiednio Swetosława Djakowa i Rumuna Claudiu Keseru.
Gole dla gospodarzy strzelali kolejno jeszcze w pierwszej połowie Brazylijczyk Wanderson, Marcelinho oraz Holender Vura. Kontaktową bramkę dla przyjezdnych zdobył Dani Kiki.
Łudogorec dzięki siódmej wygranej z rzędu umocnił się na pozycji lidera tabeli, natomiast drużyna znad Morza Czarnego po drugiej porażce z rzędu pozostała na dziewiątej lokacie w klasyfikacji.