Liga cypryjska: Bramka Arkadiusza Piecha

AEL Limassol pokonał przed własną publicznością AS Ethnikos Achnas 1:0 (0:0) w niedzielnym meczu 25. kolejki ligi cypryjskiej.

Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Arkadiusz Piech. Polak wpisał się na listę strzelców i zapewnił wygraną swojemu zespołowi w 59. minucie rywalizacji. Warto zaznaczyć, że asystę przy tym trafieniu zanotował były zawodnik Wisły Kraków Ostoja Stjepanović.

Piech opuścił plac gry w 87. minucie. Na boisku zastąpił go Giannis Mavrou. Cały mecz na ławce rezerwoych przesiedział natomiast Łukasz Skowron.

AEL Limassol zajmuje aktualnie siódme miejsce w tabeli ligi cypryjskiej. Podopieczni Pambosa Christodoulou mają na swoim koncie 31 punktów, z kolei AS Ethnikos Achnas zdobył do tej pory 23 "oczka" i znajduje się na dwunastej pozycji.