Liga Europy. 0:5! Chelsea zabawiła się w Kijowie! Hat-trick Giroud! [WIDEO]

Chelsea zabawiła się w Kijowie! Hat-trick Giroud. Awans Valencii po golu w 93. minucie [WIDEO]
Ververidis Vasilis / shutterstock.com
Dynamo Kijów przegrało z Chelsea Londyn 0:5 (0:3) w rewanżowym spotkaniu w 1/8 finału Ligi Europy.
"The Blues" nie dali gospodarzom żadnych nadziei na odrobienie strata z pierwszego spotkania (3:0). Przyjezdni szybko wyszli na prowadzenie po trafieniu Giroud w 5. minucie gry.
Francuski napastnik po raz drugi wpisał się na listę strzelców w 33. minucie. Giroud bez problemu wykończył kapitalne podanie od Marcosa Alonso.
W doliczonym czasie pierwszej połowy trzeciego gola dla Chelsea zdobył Marcos Alonso po asyście Hudsona-Odoi.
Giroud skompletował hat-tricka w 59. minucie, gdy po wygrał pojedynek główkowy w polu karnym.
Wynik spotkania ustalił w 78. minucie Callum Hudson-Odoi.
W innym spotkaniu w Lidze Europy. FK Krasnodar zremisował 1:1 z Valencią. Gospodarze objęli prowadzenie po golu Suleymanova w 85. minucie gry. To trafienie dawało awans gospodarzom, jednak Valencia nie złożyła broni i w 93. minucie Guedes wyrównał stan spotkania i to ekipa z Hiszpanii zagra w kolejnej rundzie.
Daniel Makarewicz14 Mar 2019 · 20:46