Liga Europy. Nie ma VAR-u, są błędy sędziów. Eintracht prowadzi po bramce z ewidentnego spalonego [WIDEO]

Nie ma VAR-u, są błędy sędziów. Eintracht awansował, choć bramkę zdobył z ewidentnego spalonego [WIDEO]
alphaspirit / shutterstock
Eintracht Frankfurt wygrał z Benfiką Lizbona 2:0 (1:0) w ćwierćfinale Ligi Europy i zapewnił sobie awans do kolejnej rundy.
Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gospodarzy. To oni mieli zdecydowaną przewagę, kreując więcej sytuacji podbramkowych.
Wynik meczu otworzył w 37. minucie Filip Kostić. Serb wpakował piłkę do siatki, choć uczynił to po ewidentnym spalonym. Sędziowie w Lidze Europy nie mają mozliwości skorzystania z systemu VAR.
W drugiej połowie na listę strzelców wpisał się Rode i dzięki temu trafieniu Eintracht wywalczył awans do półfinału rozgrywek.
W pierwszym meczu Benfica wygrała na własnym boisku 4:2.
Daniel Makarewicz18 Apr 2019 · 22:06