Liga Mistrzów: Tottenham - Man City. Działo się! Pudło Aguero z karnego, dramat Kane'a i gol Sona [WIDEO]

Działo się! Pudło Aguero z karnego, dramat Kane'a i gol Sona na wagę zwycięstwa [WIDEO]
MDI
Tottenham Hotspur wygrał 1:0 z Manchesterem City w pierwszym ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów.
W pierwszej połowie nie zobaczyliśmy bramek, a najlepszą okazję do strzelenia gola miał Sergio Aguero w 13 minucie spotkania. Argentyńczyk nie potrafił pokonać z jedenastego metra Hugo Llorisa.
W zespole gospodarzy największą szansę na zdobycie bramki miał Harry Kane w 24 minucie, który dostał piłkę w pole karne, zdołał się obrócić i oddać strzał, ale świetnie zatrzymał go Ederson.
Na początku drugiej połowy angielski gwiazdor po starciu z Delphem nabawił się groźnie wyglądającego urazu i musiał opuścić boisko. Napastnik zszedł z murawy w asyście ekipy medycznej.
Zawodnicy Mauricio Pochettino mimo tak ogromnego osłabienia zdobyli bramkę. Son dostał podanie od Eriksena, zdołał opanować piłkę, minąć rywala i pokonać z bliska Edersona.
To był jedyny gol na White Hart Lane. Do Manchesteru Tottenham pojedzie z jednobramkową zaliczką.
Jakub Kreśliński09 Apr 2019 · 22:55