Liga Mistrzów: Wisła Płock przegrała z mistrzem Węgier

Orlen Wisła Płock przegrała z MVM Veszprem 25:27 w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych.

Wisła Płock rozpoczynała mecz z węgierską drużyną, mając już awans do dalszej fazy Ligi Mistrzów, co było widać w spotkaniu z Veszprem. Polacy grali swobodniej i bez obaw. Po kilku minutach prowadzili 5:3, ale za moment to rywale cieszyli się z prowadzenia. I tak już zostało do końca pierwszej połowy. Węgrzy na przerwę schodzili z wynikiem 16:13.

Drugą połowę lepiej również zaczęli nasi zawodnicy. I ponownie szczypiorniści z Płocka nie prowadzili zbyt długo. Węgrzy po chwili odrobili straty i przewagę utrzymywali do ostatnich minut. W samej końcówce MVM Veszprem prowadziło jedną bramką. Wisła Płock miała szansę na lepszy wynik, lecz jej nie wykorzystała i ostatecznie przegrała 25:27.

MVM Veszprém - Orlen Wisła Płock 27:25 (16:13)