Liga Mistrzów: Wisła Płock remisuje z Veszprem

mgilert, Shutterstock
Orlen Wisła Płock zremisowała w swoim pierwszym meczu w Lidze Mistrzów w tym sezonie z MKB-MVM Veszprem 27:27 (11:13).

Spotkanie miało niesamowity przebieg. Polska drużyna niemal od samego początku musiała gonić wynik. Rywal potrafił w pierwszych minutach zbudować przewagę, którą utrzymywał przez większość meczu.

Pierwsza połowa zakończyła się dwubramkowym prowadzeniem węgierskiej drużyny. W drugiej odsłonie jeszcze do 53 minuty spotkania Wisła Płock przegrywała czterema bramkami. W ostatnich minutach pojedynku w niesamowity sposób zdołała jednak odrobić straty i ostatecznie zremisować spotkanie.

Orlen Wisła Płock - MKB-MVM Veszprém 27:27 (11:13)

Orlen Wisła: Corrales, Wichary - Daszek, Racotea 1, Wiśniewski, Pusica, Ghionea 3, Rocha 9, Zelenović 4, Montoro, Tarabochia 4, Konitz, Oneto Zuinga 1, Nikcević 1, Żytnikow 4.