Liga Mistrzyń: Łatwa wygrana Fenerbahce z Chemikiem Police

Fenerbahce Grundig Stambuł bez większych problemów, w trzech setach rozprawił się z Chemikiem Police w play offach Ligi Mistrzyń.

Pierwszy set od samego początku do końca przebiegał pod dyktando rywalek z Turcji. Polki nie miały zbyt wiele do powiedzenia na parkiecie, tylko raz zbliżając się do przeciwniczek na odległość jednego punktu - 11:12, Zawodniczki Chemika Police pierwszą odsłonę przegrały 20:25.

Koszmarnie dla naszych siatkarek zaczęła się druga partia - na pierwszą zmianę techniczną Polki schodziły z wynikiem 2:8. Potem próbowały odrabiać straty, ale udało się im jedynie zmniejszyć wymiar kary - 25:18 dla Fenerbahce.

Trzeci set był najbardziej zaciętym i wyrównanym ze wszystkich. Polski zespół kilkakrotnie wychodził na prowadzenie, po raz ostatni przy stanie 19:18. Ostatnie słowo należało jednak do rywalek z Turcji, które wygrały 25:23, a całe spotkanie 3:0.
Źródło: sportowefakty.wp.pl