Liga szkocka: Minimalna wygrana Rangers

ATGImages/Shutterstock
Piłkarze Rangers FC wygrali przed własną publicznością z Heart of Midlothian FC 2:1 (1:0) w sobotnim meczu 36. kolejki ligi szkockiej.

Kibice zgromadzeni na Ibrox Stadium na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekali do szóstej minuty. Na prowadzenie wyszli wówczas gospodarze, a na listę strzelców wpisał się Joe Garner.

Goście doprowadzili do wyrównania w drugiej części gry. W 51. minucie piłkę do siatki skierował Esmael Goncalves, któremu asystował Bjorn Johnsen. Chwilę później miejscowi ponownie prowadzili, a do siatki trafił Barrie McKay.

Rangers FC zajmuje aktualnie trzecie miejsce w tabeli ligi szkockiej. Piłkarze z Glasgow mają na swoim koncie 64 punkty, z kolei Hearts zdobyło do tej pory 46 "oczek" i znajdują się na piątej pozycji.