Ligue 1: Angers z remisem w Lyonie

Philippe, wikipedia
Olympique Lyon zremisował u siebie z Angers SCO 1:1 w drugim niedzielnym meczu francuskiej Ligue 1.
Przed upływem kwadransa gry na prowadzenie wyszli goście. Rzut karny na gola zamienił Karl Toko Ekambi. Tuż po przerwie do remisu doprowadził Nabil Fekir.
Od 84. minuty przyjezdni grali w osłabieniu. Drugą żółtą kartkę otrzymał Flavien Tait. Gospodarze nie zdołali jednak zdobyć zwycięskiej bramki i sięgnąć po piąte ligowe zwycięstwo z rzędu.
Zespół prowadzony przez Bruno Genesio zajmuje trzecie miejsce w tabeli ze zdobytymi 42 punktami. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z EA Guingamp.
Natomiast podopieczni Stephane Moulina plasują się na 18. pozycji i mają na swoim koncie 19 „oczek”. Ich kolejnym ligowym rywalem będzie Troyes AC.