Ligue 1: AS Monaco na remis ze Stade Rennais, grał Glik

CosminIftode/Shutterstock
Zawodnicy AS Monaco zremisowali zremisowali na wyjeździe ze Stade Rennais 1:1 (1:1) w meczu 31. kolejki francuskiej ekstraklasy.
Gospodarze objęli prowadzenie w tym spotkaniu. W 20. minucie Joris Gnagnon, który wykorzystał dośrodkowanie Sanjina Prcica i zdołał pokonać golkipera rywali.
Przyjezdni doprowadzili do wyrównania dziewięć minut później. Wówczas Rony Lopes dzięki zagraniu Falcao przejął futbolówkę i umieścił ją w siatce.
Całe spotkanie w barwach ekipy z Księstwa rozegrał Kamil Glik. Reprezentant Polski zanotował 30. ligowy występ w trwających obecnie rozgrywkach.
Zespół ze Stade Louis II wciąż zajmuje drugie miejsce w tabeli Ligue 1 i ma na koncie 67 punktów. Drużyna z Bretanii awansowała natomiast na piątą pozycję.