Ligue 1: Cały mecz Lewczuka, remis Bordeaux

MediaPictures.pl / Shutterstock.com
Girondins Bordeaux przed własną publicznością zremisowało z FC Nantes 1:1 w niedzielnym meczu 9. kolejki francuskiej ekstraklasy.
Na Matmut Atlantique pierwszy gol padł w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Jego autorem był był zawodnik Górnika Zabrze, Prejuce Nakoulma, który wykorzystał zamieszanie pod bramkę rywali i dobił piłkę odbitą przez jednego z obrońców.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 48. minucie. Wówczas Malcom de Oliveira po dośrodkowaniu Nicolasa de Preville wpakował futbolówkę do siatki.
Cały mecz w drużynie gospodarzy rozegrał Igor Lewczuk. Były piłkarz Legii zakończył zawody z żółtą kartką.
Popularni "Żyrondyści" zajmują obecnie 7. miejsce w tabeli Ligue 1, natomiast ekipa "Kanarków" plasuje się na 4. pozycji.