Ligue 1: Marsylia straciła punkty w Saint-Etienne

KevFB, wikipedia
Piłkarze AS Saint-Etienne zremisowali u siebie z Olympique Marsylia 2:2 (1:2) w meczu otwierającym zmagania 25. kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Stade Geoffroy-Guichard prowadzenie przyjezdnym zapewnił kapitalnym uderzeniem z woleja Florian Thauvin. Wyrównał po kolejnych pięciu minutach płaskim strzałem z pola karnego Kevin Monnet-Paquet.
Jedenaście minut później Gwinejczyk Bouna Sarr znakomicie dośrodkował w pole karne, gdzie Morgan Sanson efektownym uderzeniem odzyskał przewagę drużynie z Prowansji.
Kwadrans przed końcem straty "Zielonych" odrobił tym razem Robert Beric. Słoweniec zaskoczył golkipera gości strzałem głową z bliska.
Dziesięciokrotni mistrzowie Francji po szóstym remisie w sezonie pozostali na dwunastym miejscu w tabeli. Podopieczni Rudiego Garcii natomiast po drugim podziale punktów w trzech ostatnich meczach umocnili się nieznacznie na pozycji wicelidera klasyfikacji.