Ligue 1: podział punktów w meczu Nicei z Angers

YouTube
Piłkarze OGC Nice zremisowali u siebie z Angers Sporting Club de l'Ouest 2:2 (1:2) w pierwszym piątkowym meczu siódmej kolejki francuskiej Ligue 1.
Na Allianz Riviera niespodziewane dwubramkowe prowadzenie przyjezdnym zapewnili Bośniak Mateo Pavlović oraz Kameruńczyk Karl Brillant Toko Ekambi.
Sześć minut przed przerwą kontaktową bramkę z rzutu karnego strzelił Włoch Mario Balotelli, a niespełna kwadrans przed końcem niefortunnie piłkę skierował do własnej bramki Iworyjczyk Ismael Traore, doprowadzając tym samym do wyrównania.
Zespół z Kraju Loary już po raz piąty w tym sezonie podzielił się punktami z rywalami i pozostał na jedenastym miejscu w tabeli. "Les Aiglons" natomiast zremisowali dopiero po raz pierwszy i przesunęli się na szóstą pozycję w klasyfikacji.