Ligue 1: Pogrom w Nicei! Ładna bramka Depaya [VIDEO]

kivnl / Shutterstock.com
Olympique Lyon pokonał na wyjeździe OGC Nice 5:0 w meczu 14. kolejki francuskiej ekstraklasy.
Na Allianz Riviera goście spotkania zdołali strzelić w pierwszej połowie aż cztery gole. Wynik już w 7. minucie otworzył Memphis Depay, który uderzeniem zza linii pola karnego pokonał golkipera rywali.
Kolejne trafienie na rzecz ekipy przyjezdnej zapisał na swoje konto w 21. minucie Maxwel Cornet, który umieścił piłkę w siatce po zagraniu Kenny'ego Tete. Przed przerwą na listę strzelców zdołał wpisać się także w 28. minucie Mariano Diaz, a także po raz drugi Memphis Depay w 40. minucie.
Po zmianie stron padła tylko jedna bramka, a jej autorem był Myziane Maolida, który ustalił wynik meczu na 5:0.
Ekipa "Les Gones" zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli Ligue 1, z kolei zespół z Nicei zajmuje 18. pozycję.