Ligue 1. Sześć goli i wyjazdowe zwycięstwo Stade Reims z Montpellier

Sześć goli i wyjazdowe zwycięstwo Stade Reims z Montpellier
Montpellier HSC przegrało u siebie ze Stade Remis 2:4 (1:1) w niedzielnym meczu 26. kolejki francuskiej ekstraklasy.
Na Stade de la Mosson dwa gole dla przyjezdnych strzelił Remi Oudin, który po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców w 27. minucie, kiedy po zagraniu Arbera Zeneli umieścił piłkę w siatce. Drugie trafienie zanotował z kolei w 70. minucie, a asystował przy nim Dingome.
Pozostałe bramki dla Stade Remis zdobyli odpowiednio Arber Zeneli w 47. minucie, który wykorzystał rzut karny oraz Pablo Chavarria w 88. minucie.
Do siatki gości trafiali z kolei Daniel Congre w 6. minucie, a także Andy Delort w 55. minucie.
Zespół z Szampanii ma na koncie 41 punktów i zajmuje obecnie 6. miejsce w ligowej tabeli. Ekipa z Oksytanii z dorobkiem 38 "oczek" plasuje się na 7. pozycji.