Ligue 1: Zwycięstwo PSG, gol i asysta Neymara

alphaspirit / shutterstock
Zespół En Avant Guingamp uległ u siebie Paris Saint-Germain 0:3 (0:0) w ostatnim niedzielnym spotkaniu drugiej kolejki francuskiej Ligue 1.
Na Stade du Roudourou goście objęli prowadzenie siedem minut po przerwie, kiedy to niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki Kongijczyk Jordan Ikoko.
Dziesięć minut później podwyższył Edinson Cavani. Urugwajczyk wykorzystał świetnie zagranie Neymara i wykończył skutecznie sytuację sam na sam.
Osiem minut przed końcem z kolei Brazylijczyk ukoronował swój debiut w nowych barwach trafieniem z bliska ustalił wynik meczu. Efektowną asystę zaliczył przy tym golu Cavani.
Dzięki drugiej wygranej stołeczna drużyna awansowała na pozycję wicelidera tabeli. Zespół z Bretanii doznał natomiast pierwszej porażki w sezonie i jest trzynasty w klasyfikacji.