Lille wygrało czwarty mecz w sezonie Ligue 1

Liondartois, wikipedia
Lille OSC wygrał u siebie z FC Nantes 2:1 w pierwszym sobotnim meczu szóstej kolejki francuskiej Ligue 1. Dla gospodarzy było to czwarte zwycięstwo w bieżących rozgrywkach.
Wynik spotkania w 10. minucie otworzył Jose Fonte. Drugą bramkę dla miejscowych zdobył w drugiej połowie Nanitamo Ikone. Goście odpowiedzieli jedynie trafieniem honorowym w końcówce. Na listę strzelców wpisał się Kalifa Coulibaly.
Po tym zwycięstwie podopieczni Christophe'a Galtiera zajmują drugie miejsce w tabeli ze zdobytymi 13 punktami. W następnej kolejce zagrają w Bordeaux.
Natomiast zespół prowadzony przez Miguela Cardozo plasuje się na 17. pozycji i ma na swoim pięć "oczek". Jego kolejnym ligowym rywalem będzie OGC Nice.
Kamil Kaczmarek22 Sep 2018 · 19:05