Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Linetty zagrał z Barceloną. Miał udział przy golu

11 sie 2016 | 07:51 3
Źródło zdjęcia: Tomasz Bidermann/Shutterstock
Karol Linetty zagrał w przegranym przez Sampdorię Genua 2:3 meczu o Puchar Joana Gampera z Barceloną.

Polak grał od pierwszej minuty na pozycji defensywnego pomocnika. 21-letni zawodnik zaliczył udany występ i miał swój udział przy pierwszym golu włoskiego klubu. Karol Linetty przejął podanie Andersa Iniesty przed polem karnym, piłka po kilku zagraniach trafiła do Luisa Muriela, a ten w sytuacji sam na sam umieścił ją w siatce. Były gracz Lecha Poznań boisko opuścił w 71 minucie.

Barcelona wygrała to spotkanie 3:2 po golach Luisa Suareza z 16 minuty oraz dwóch trafieniach Lionela Messiego z 21 i 34 minuty. Wynik pojedynku w drugiej połowie ustalił Ante Budimir.

FC Barcelona - Sampdoria Genua 3:2 (3:1)

+33
Ten przechwyt piłki był piękny, bardzo karolkowy. Warto dodać, że przed zejściem powinien mieć asystę, ale Quagliarella (?) fatalnie spudłował.

Bukmacherzy

Odbierz 20zł bez depozytu za samą rejestrację, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty i zgarnij bonus 100% do 500zł!
20zł za rejestrację i 1000zł od depozytu na start, a do tego mnóstwo promocji okolicznościowych!