Lionel Messi opuścił zgrupowanie reprezentacji Argentyny z urazem

A.RICARDO/Shutterstock
Porażka z Wenezuelą 1:3 to nie jedyna zła wiadomość dla reprezentacji Argentyny. Jej kapitan, Lionel Messi, opuścił zgrupowanie i wrócił do Barcelony z urazem.
Mecz z Wenezuelą był spotkaniem towarzyskim. Znów objawiły się jednak problemy, jakie występują w grze tej drużyny. Wysoka porażka z niżej notowaną Wenezuelą świadczy o tym, że "Albicelestes" nie są w najwyższej formie. Jedynego gola dla tej drużyny w Madrycie strzelił Lautaro Martinez. Lionel Messi, mimo urazu, rozegrał pełne 90 minut.
Lionel Messi narzeka na ból w okolicach kości łonowej. Na podobny uraz Argentyńczyk skarżył się w 2016 roku. Jak na razie nie wiadomo, jak długa przerwa czeka lidera FC Barcelony.
W wyniku urazu kapitan reprezentacji "Albicelestes" na pewno nie wystąpi w meczu przeciwko Maroku. To spotkanie odbędzie się 26 marca o godzinie 20:00.
Łukasz Karyniewski23 Mar 2019 · 12:26