Litwa zremisowała z Łotwą w turnieju towarzyskim. Grali Novikovas i Tarasovs

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
W ramach turnieju towarzyskiego Puchar Bałtyku Litwa zremisowała z Łotwą 1:1. W obu reprezentacjach wystąpiło trzech graczy z polskich klubów: Litwin Arvydas Novikovas oraz Łotysze Valerijs Sabala i Igors Tarasovs.
Pierwszą bramkę w tym meczu zdobyli Łotysze, którzy prowadzili po trafieniu Kasparsa Dubry. To były zawodnik Polonii Bytom. W końcówce wyrównał Karolis Laukzemis.
W obu reprezentacjach na boisku pojawili się zawodnicy, którzy są graczami polskich klubów. W barwach Litwy całe spotkanie rozegrał pomocnik Jagiellonii Białystok Arvydas Novikovas. Po stronie łotewskiej zaprezentowali się Igors Tarasovs ze Śląska Wrocław, który na placu gry spędził 90 minut oraz Valerijs Sabala. Napastnik Podbeskidzia Bielsko-Biała na murawie pojawił się w 82. minucie.
Na ławce rezerwowych selekcjoner Łotwy miał jeszcze do dyspozycji obrońcę Termaliki Bruk-Bet Nieciecza Vitalijs Maksimenko.
Litwa - Łotwa 1:1
Daniel Makarewicz05 Jun 2018 · 22:14