Liverpool bezlitosny dla beniaminka. Powrót van Dijka, świetny mecz Salaha [WIDEO]

Matt Wilkinson / Press Focus
Liverpool udanie rozpoczął nowy sezon. "The Reds" wygrali na wyjeździe z Norwich City 3:0.
Wydarzeniem meczu był powrót do gry Virgila van Dijka, który ostatni mecz w Premier League zaliczył w październiku ubiegłego roku. Po kontuzji, której doznał w starciu z Evertonem, musiał pauzować przez wiele miesięcy. Holendrowi na środku defensywy partnerował Joel Matip, który też wrócił do gry po długiej przerwie.
Liverpool objął prowadzenie w 26. minucie. Trent Alexander-Arnold dośrodkował w pole karne, Mohamed Salah delikatnie zgrał piłkę do Diogo Joty, a Portugalczyk wykończył akcję celnym strzałem.
Goście kontrolowali przebieg gry. Prowadzenie podwyższyli w 65. minucie. Znów asystę zaliczył Salah, który tym razem dograł piłkę do Firmino. Ten pewnie wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem rywali.
Sam Salah na swojego gola czekał do 74. minuty. Napastnik gości przejął piłkę po rzucie rożnym i efektownym strzałem z linii pola karnego pokonał Krula.
Marcin Karbowski14 Aug 2021 · 20:22