Liverpool FC. Najlepsi gracze, którzy nigdy nie wygrali Premier League. Steven Gerrard na drugim miejscu

Lista najlepszych graczy, którzy nigdy nie wygrali Premier League. Steven Gerrard na drugim miejscu
Vlad1988/shutterstock.com
Dziennikarze "Sky Sports" stworzyli ranking najlepszych piłkarzy, którzy nigdy nie zaznali smaku zwycięstwa w Premier League. Steven Gerrard zajął w nim drugie miejsce.
"Sky" umieściło na liście pięćdziesięciu zawodników, wśród których nie brakuje byłych znakomitych gwiazd Premier League. Dziś opublikowano drugą część rankingu, uwzględniającą miejsca od 25 do 1. Steven Gerrard, który często jest obiektem drwin ze strony fanów innych drużyn z powodu braku triumfu w lidze w trakcie kariery, został sklasyfikowany na drugiej pozycji. Numerem jeden dziennikarze wybrali legendarnego Bobby'ego Moore'a, kapitana reprezentacji Anglii i mistrza świata z 1966 r.
W rankingu nie brakuje znanych twarzy. Najniższy stopień podium obsadził Paul Gascoigne, tuż za nim znajduje się Geoff Hurst, który razem z Moorem podnosił w latach 60. Puchar Świata i był autorem słynnego gola-widmo z finału tamtego czempionatu przeciwko Niemcom. Na piątym miejscu redaktorzy "Sky" umieścili Gary'ego Linekera, a na liście są też Jamie Carragher, Gianfranco Zola, Paolo Di Canio czy Xabi Alonso.
Oto TOP25 najlepszych graczy, którzy nigdy nie wygrali Premier League.