Liverpool FC. Przerwana passa Virgila van Dijka. Został przedryblowany po raz pierwszy od 50 meczów [WIDEO]

viewimage / shutterstock.com
Zakończyła się niesamowita passa Virgila van Dijka. Holender został przedryblowany w Premier League po raz pierwszy od... półtora roku!
Van Dijk poprzednio przegrał pojedynek z rywalem w marcu 2018 roku w meczu Liverpoolu z Newcastle. Wówczas przedryblował go Mikel Merino. Później nastąpiła niesamowita passa 50 ligowych meczów, w których holenderski stoper nie dał się minąć.
Po 539 dniach sposób na van Dijka znalazł Nicolas Pepe, który w pierwszej połowie wczorajszego meczu Liverpoolu z Arsenalem wygrał pojedynek z rywalem na prawym skrzydle.
Ogółem w trzech ostatnich sezonach van Dijk dał się przedryblować zaledwie trzy razy. Poza Pepe i Merino holenderskiego obrońcę oszukał też Alexandre Lacazette w 2017 roku. Van Dijk grał jeszcze wówczas w Southampton.
Akcja Pepe nie zdała się Arsenalowi na nic. "Kanonierzy" przegrali w Liverpoolu 1:3.
Kamil Kaczmarek25 Aug 2019 · 10:51
Źródło: Twitter, Daily Mail