Liverpool FC w końcu wygrał w Premier League. Pierwszy gol Firmino w nowym sezonie [WIDEO]

Liverpool w końcu wygrał w Premier League. Pierwszy gol Firmino w nowym sezonie [WIDEO]
Paul Chesterton / Press Focus
Liverpool przełamał kiepską serię na boiskach Premier League. Mistrzowie Anglii wygrali z Sheffield United 2:1.
Liverpool znów przystąpił do gry z dość eksperymentalnym duetem stoperów - na środku obrony zagrali Joe Gomez i Fabinho. Juergen Klopp mógł za to cieszyć się z powrotu do gry Alissona.
Brazylijczyk wyciągał piłkę z bramki już w 13. minucie. Z rzutu karnego pokonałgo Sander Berge.
Gospodarze do wyrównania doprowadzili dopiero cztery minuty przed przerwą. Swojego pierwszego gola w tym sezonie strzelił Roberto Firmino. Brazylijczyk z bliska dobił piłkę do pustej bramki.
Liverpool objął prowadzenie w 65. minucie. Z prawego skrzydła w pole karne zacentrował Sadio Mane, a Diogo Jota głową wbił piłkę do siatki.
Dla mistrzów Anglii to pierwsze ligowe zwycięstwo od trzech spotkań. Dzięki niemu mają trzynaście punktów. Po sobotnich meczach Premier League zajmują drugie miejsce w tabeli. Sheffield jest dziewiętnaste.
Marcin Karbowski24 Oct 2020 · 22:51