Liverpool FC wciąż bez straty punktów. Zwycięski gol tuż przed końcowym gwizdkiem! [WIDEO]

Oleh Dubyna / Shutterstock.com
Liverpool FC wygrał u siebie z Leicester City 2:1 (1:0) w najciekawszym sobotnim meczu 8. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Na Anfield prowadzenie gospodarzom zapewnił pięć minut przerwą Sadio Mane. Senegalczyk wykorzystał sytuację sam na sam po zagraniu Jamesa Milnera. Dziesięć minut przed końcem wyrównał uderzeniem w krótki róg James Maddison, któremu podawał w pole karne Hiszpan Ayoze Perez.
Losy konfrontacji rozstrzygnął dopiero w doliczonym czasie gry Milner, wykorzystując rzut karny podyktowany po faulu na Mane.
"The Reds" po ósmym zwycięstwie z rzędu umocnili się na czele tabeli. "Lisy" doznały drugiej porażki w sezonie i pozostały na trzeciej lokacie w klasyfikacji.