Liverpool FC - Wolverhampton transmisja online. Wiemy, gdzie oglądać mecz na żywo [STREAM]

Liverpool FC - Wolverhampton transmisja online. Wiemy, gdzie oglądać mecz na żywo [STREAM]
Paul Chesterton / press focus
Autor: Cezary Junik 22 maj 2022 | 10:00
Wskazujemy, gdzie oglądać transmisję online z dzisiejszego pojedynku ligi angielskiej Liverpool FC - Wolverhampton. Początek starcia zaplanowany jest na godzinę 17:00.
Mecz Liverpool FC - Wolverhampton można obejrzeć legalnie i w wysokiej jakości w internecie. Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób śledzić to spotkanie online.
Dalsza część tekstu pod wideo

Liverpool FC - Wolverhampton - płatna transmisja online z polskim komentarzem

Transmisja meczu Liverpool FC - Wolverhampton będzie dostępna na platformie Canal+ Online, gdzie można wykupić dostęp do pełnych pakietów Canal+, Eleven Sports i Polsat Sport. Rejestrując się pod TYM LINKIEM uzyskasz dostęp do pakietu Canal+ w cenie 45 zł za miesiąc.
Wynik meczu na żywo Liverpool FC - Wolverhampton tradycyjnie będzie można śledzić na naszej stronie, TUTAJ. Oferujemy najszybsze i dokładne dane oraz pełne statystyki meczowe.
Przed pierwszym gwizdkiem sędziego na stronie Meczyki.pl rozpocznie się tekstowa relacja na żywo z ostatniej kolejki Premier League. W jej trakcie będzie dostępny czat na żywo dla zarejestrowanych użytkowników.

Liverpool FC - Wolverhampton - transmisja TV

Prawa do transmitowania spotkań ligi angielskiej posiada stacja Canal+. To właśnie na jej antenie będzie pokazywane starcie Liverpool FC - Wolverhampton (Canal+ Sport 2).

Kto faworytem meczu Liverpool FC - Wolverhampton?

Wg bukmacherów faworytem tego meczu jest Liverpool FC. Kurs na gospodarzy oscyluje w granicach 1.16 na remis 8.50, a na Wolverhampton 21.00. Ostatni raz obie ekipy spotkały się ze sobą w grudniu i 1-0 zwyciężyli wtedy "The Reds".

Zobacz skrót ostatniego meczu Liverpoolu z Wolverhampton

Źródło: własne