Liverpool imponuje formą! Kolejne zwycięstwo piłkarzy Kloppa, Fabinho przestrzelił karnego! [VIDEO]

screen z yt
Liverpool pokonał Torino 3:1 w meczu towarzyskim. To kolejna wygrana "The Reds" przed rozpoczęciem sezonu Premier League. Kilka dni temu rozbili Napoli.
Strzelanie mógł zacząć Fabinho, ale w 17. minucie przestrzelił rzut karny.
Aż trzy bramki padły w pierwszej połowie - w dodatku w ciągu 10 minut. Najpierw na listę strzelców wpisał się Firmino.
Zaledwie trzy minuty później prowadzenie Liverpoolu podwyższył Wijnaldum. W 31. minucie bramkę dla Torino zdobył Belotti.
Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla "The Reds", bowiem w końcówce meczu gola strzelił jeszcze Sturridge.