Liverpool liderem Premier League! Gol Salaha warty trzy punkty

Vlad1988 / shutterstock.com
Liverpool pokonał u siebie Brighton & Hove Albion FC 1:0 w ostatnim sobotnim meczu trzeciej kolejki angielskiej Premier League. Dla "The Reds" to trzecie kolejne zwycięstwo w bieżących rozgrywkach.
"The Reds" objęli prowadzenie w 23. minucie. Goście stracili piłkę na własnej połowie, która ostatecznie trafiła od Roberto Firmino do Mohameda Salaha. Egipcjanin, strzałem lewą nogą, bez przyjęcia z kilkunastu metrów, posłał ją w kierunku bramki. Mathew Ryan musnął futbolówkę końcami palców, ale ta odbiła się od słupka i wpadła do siatki.
Wydawało się, że to pozwoli gospodarzom odnieść pewne i okazałe zwycięstwo. "Mewy" grały jednak bardzo konsekwentnie i do samego końca starały się powalczyć o korzystny wynik. Ostatecznie kibice na Anfiled nie zobaczyli drugiego gola.
Po tej wygranej podopieczni Jurgena Kloppa są liderem tabeli z kompletem dziewięciu punktów. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Leicester City.
Natomiast zespół prowadzony przez Chrisa Hughtona plasuje się na 12. pozycji ze zdobytymi trzema "oczkami". Jego kolejnym rywalem będzie Fulham FC.
Kamil Kaczmarek25 Aug 2018 · 20:33