Liverpool nie dał szans Arsenalowi w hicie Premier League. Popis Mohameda Salaha [WIDEO]

Vitalii Vitleo/Shutterstock
Liverpool pokonał Arsenal 3:1 (1:0) w meczu trzeciej kolejki Premier League.
Tutaj przeczytasz relację na żywo z tego spotkania.
W 11. minucie na listę strzelców mógł wpisać się Aubameyang. Gabończyk przejął piłkę po nieudanym wykopie Adrian i spróbował przelobować golkipera. Futbolówka nie wpadła jednak do bramki. W 21. minucie groźnie uderzał Mane, a kilka chwil później piłkę przy dłuższym słupku dokręcał Nicolas Pepe. Francuzowi zabrakło centymetrów, by cieszyć się z trafienia.
Gospodarze wyszli na prowadzenie w 41. minucie. Trent Alexander-Arnold dośrodkował z rzutu rożnego, a Joel Matip wygrał pojedynek główkowy w polu karnym i było 1:0.
Tuż po przerwie David Luiz pociągnął za koszulkę Mohameda Salaha w polu karnym. Egipcjanin pewnie wykonał jedenastkę.
Salah 10 minut później zadał kolejny cios. Tym razem zawodnik "The Reds" ograł Davida Luiza, popędził na bramkę strzeżoną przez Leno i precyzyjnym strzałem pokonał Niemca.
Goście honorowego gola zdobyli w 85. minucie za sprawą Lucasa Torreiry.
"Kanonierzy" doznali pierwszej porażki w sezonie, ale pozostali na drugiej lokacie w tabeli. Podopieczni Juergena Kloppa po trzecim zwycięstwie z rzędu umocnili się na czele klasyfikacji.
Daniel Makarewicz24 Aug 2019 · 20:22