Liverpool pewnie wygrał w Porto i zagra w półfinale Ligi Mistrzów [WIDEO]

Vlad1988/Shutterstock
FC Porto przegrało na własnym boisku z Liverpoolem 1:4 (0:1). "The Reds" w półfinale zagrają z FC Barceloną.
Tutaj przeczytasz relację na żywo z tego spotkania.
Początek spotkania należał do gospodarzy. Znakomite sytuacje w pierwszym kwadransie zmarnował Marega.
Liverpool szybko otrząsnął się po niemrawym początku i w 27. minucie wyszedł na prowadzenie. Mohamed Salah w zamieszaniu podbramkowym oddał piłkę do Mane, a ten z bliska umieścił piłkę w bramce Casillasa. Ten gol został uznany dopiero po analizie VAR.
"Smoki" w drugiej połowie starały się zdobyć honorową bramkę, ale brakowało im skuteczności w polu karnym przeciwnika. Za to Liverpool wyprowadził zabójczą kontrę, którą wykończy Salah.
Gospodarze w 69. minucie w końcu zmusili Alissona do kapitulacji. Militao wygrał pojedynek główkowy w polu karnym, a po chwili piłka ugrzęzła w siatce.
W 77. minucie wynik spotkania podwyższył Firmino, a siedem minut później zwycięstwo "The Reds" przypieczętował van Dijk.
Daniel Makarewicz17 Apr 2019 · 22:52