Liverpool przedłużył swoje nadzieje na mistrzostwo! Piłkarze Jurgena Kloppa wyszarpali zwycięstwo [WIDEO]

MitchGunn/Shutterstock
Liverpool FC pokonał Newcastle United 3:2 w wyjazdowym spotkaniu Premier League.
Mecz zaczął się dobrze dla ekipy Jurgena Kloppa. W 13, minucie bramkę po strzale głową zdobył Virgil van Dijk.
Już 7 minut później było 1:1. Gola wyrównującego strzelił Christian Atsu.
Po kolejnych 8 minutach na prowadzenie powrócili "The Reds". Na listę strzelców wpisał się Mohamed Salah.
Niecałe 10 minut po przerwie na tablicy wyników znów pojawił się remis. Do bramki gości piłkę wbił Salomon Rondon.
Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, kolejną bramkę zdobyli goście.
Tym samym "The Reds" wygrali 3:2 i wciąż mają szansę na mistrzostwo, lecz muszą liczyć na potknięcie Manchesteru City.