Liverpool - PSG: Pięć goli w hicie LM! Wynik meczu, składy i bramki

Ależ to był mecz! Pięć bramek i wygrana Liverpoolu z PSG! Tylko remis Napoli w Belgradzie! Polacy bez błysku [VIDEO]
alphaspirit / shutterstock
Liverpool FC wygrał z PSG 3:2 w hitowym starciu dzisiejszego wieczoru Ligi Mistrzów. Napoli tylko zremisowało w Belgradzie, a Milik i Zieliński nie zdołali wpisać się na listę strzelców.
Pełną relację ze wszystkich dzisiejszych meczów Ligi Mistrzów możecie przeczytać TUTAJ. We wcześniej zakończonych meczach Barcelona ograła PSV aż 4:0, a Inter pokonał Tottenham 2:1.
W hicie LM Liverpool objął prowadzenie w 31 minucie. Autorem bramki był Daniel Sturridge, który pokonał golkipera rywali strzałem głową z piątego metra.
Chwilę później mieliśmy już 2:0. Tym razem bramkę z rzutu karnego zdobył Milner.
Odpowiedź gości była błyskawiczna. W 40 minucie kontaktowego gola strzelił Meunier. Belg dostał piłkę po centrze z lewej strony boiska, uderzył momentalnie z powietrza i Alisson był bez szans.
W 83 minucie do remisu doprowadził Mbappe. Neymar przedarł się przez obronę "The Reds", wyłożył piłkę Francuzowi, który przyjął spokojnie piłkę w polu karnym, mając na plecach rywala i pokonał Alissona.
To nie był jednak koniec strzelania. W doliczonym czasie gry losy spotkania rozstrzygnął Firmino, który po akcji indywidualnej, umieścił piłkę w siatce strzałem na długi słupek.
***
Napoli nie potrafiło zdobyć bramki w Belgradzie, a swoje okazje do strzelenia gola mieli Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński. Włosi tylko zremisowali bezbramkowo.
Zespół Kamila Glika wyszedł na prowadzenie w 18 minucie za sprawą Grandsira. Atletico zdołało jednak odrobić straty z nawiązką jeszcze w pierwszej połowie - trafienia Diego Costy i Gimeneza. Reprezentant Polski rozegrał całe zawody, ale popełnił błąd przy bramce Costy, nie potrafiąc upilnować napastnika rywali.
Cały mecz rozegrał również Grzegorz Krychowiak, a jego Lokomotiw Moskwa przegrało 0:3 na wyjeździe z Galatasaray Stambuł. 90 minut zaliczył Łukasz Piszczek w wygranym 1:0 wyjazdowym meczu Borussii Dortmund z Club Brugge.