Liverpool się nie zatrzymuje. Kolejna wygrana "The Reds" [WIDEO]

Vitalii Vitello / shutterstock.com
Liverpool FC wygrał u siebie z Sheffield United 2:0 (1:0) w meczu 21. kolejki Premier League. Dla gospodarzy to 19. zwycięstwo w sezonie.
Wynik spotkania otworzył już w 4. minucie Mohamed Salah, który skierował piłkę od siatki po znakomitym zagraniu Robertsona z lewej strony.
Do końca pierwszej połowy podopieczni Jurgena Kloppa kontrolowali przebieg spotkania.
W 64. minucie było już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Sadio Mane. "The Reds" wyprowadzili zabójczą kontrę, a Senegalczyk stanął sam na sam z bramkarzem. Henderson pierwsze uderzeni obronił, ale przy dobitce był już bez szans.
Liverpool dzięki wygranej umocnił się na pozycji lidera Premier League. Podopieczni Jurgena Kloppa mają na koncie 58 punktów i wyprzedzają Leicester City o 13 "oczek", choć rozegrali mecz mniej od rywali.
Sheffield United natomiast zajmuje ósmą pozycję z dorobkiem 29 punktów.
Daniel Makarewicz02 Jan 2020 · 22:55
Źródło: asinfo./własne