Liverpool wygrał z Leicester. Piękny gol Coutinho [VIDEO]

Christian Bertrand/Shutterstock
Leicester City uległo u siebie Liverpoolowi 2:3 (1:2) w ostatnim sobotnim meczu szóstej kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Na King Power Stadium wynik otworzył po kwadransie gry świetnym strzałem głową Mohamed Salah, a osiem minut później podwyższył kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego Philippe Coutinho.
W doliczonym czasie pierwszej połowy kontaktową bramkę zdobył z bliska Japończyk Shinji Okazaki, ale po zmianie stron popisowy kontratak "The Reds" wykończył w polu karnym Jordan Henderson.
"Lisy" nie poddawały się jednak i minutę później połowę strat odrobił Jamie Vardy. Napastnik reprezentacji Anglii po kolejnych czterech minutach mógł doprowadzić do wyrównania, ale zmarnował rzut karny. Podopieczni Craiga Shakespeare'a doznali w ten sposób czwartej porażki i są na szesnastej lokacie w klasyfikacji.
Drużyna z portowego miasta po trzecim zwycięstwie w bieżących rozgrywkach awansowała na piąte miejsce w tabeli. Na jej czele pozostaje niepokonany wciąż duet z Manchesteru.