ŁKS Łódź pokonał GKS Tychy w meczu sparingowym

Lens Strong / shutterstock.com
Łódzki KS wygrał z GKS-em Tychy 2:1 (0:1) w meczu sparingowym, rozegranym w Grodzisku Wielkopolskim.
Pierwszego gola strzelili tyszanie. W 12. minucie Mateusz Piątkowski zdobył bramkę po płaskim uderzeniu.
Łodzianie wygraną zapewnili sobie w ostatnich 10 minutach. Do wyrównania doprowadził Ricardo Guimaraes po strzale w długi róg. Drugiego gola strzelił Michał Trąbka, który trafił po uderzeniu z pola karnego.
ŁKS zainauguruje sezon 19 lipca z Lechią Gdańsk. GKS natomiast rozpocznie rozgrywki 27 lipca z Radomiakiem Radom.
* * * * * *

ŁKS Łódź – GKS Tychy 2:1 (0:1)

Bramki: Guimaraes 80, Trąbka 86 - Piątkowski 11.
ŁKS: Kołba (46. Budzyński) - Grzesik, Sobociński, Juraszek, Klimczak - Pirulo (70. Ratajczyk), Kalinkowski, Piątek (70. Sójka), Guimaraes, Bryła (70. Trąbka) - Sekulski (70. Radionov).
GKS: Jałocha - Mańka, Biernat, Kowalczyk, Kallaste - Biegański, Kristo, Daniel, Grzeszczyk, Steblecki - Piątkowski.

II połowa: Jałocha (62. Odyjewski) - Piątek, Pańkowski, Sołowiej, Szołtys - Połap (70. Wróblewski), Szumilas, Laskoś, Piątek - Scalet, Kasprzyk (70. Staniucha).
(za:lkslodz.pl).
Mateusz Jagniaciak06 Jul 2019 · 17:37