ŁKS Łódź pokonał na wyjeździe Stal Mielec

Mcshadypl, wikipedia
ŁKS Łódź pokonał na wyjeździe Stal Mielec 1:0 (0:0) w piątkowy meczu 23. kolejki Fortuna 1. ligi.
Dla zespołu z Mielca to przerwanie długiej serii zwycięstwo. W tym sezonie Stal nie zaznała smaku porażki od czternastu kolejek, z czego wygrała osiem ostatnich meczów z rzędu.
Jedynego gola dla drużyny z Łodzi strzelił Maksymilian Rozwandowicz. W 53. minucie sędzia podyktował rzut karny dla gości, a 24-letni pomocnik pewnym uderzeniem zamienił jedenastkę na gola.
Podopieczni Kazimierza Moskala mają na koncie 43 punkty i zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli. Gracze Artura Skowronka z dorobkiem 40 "oczek" plasują się na trzeciej pozycji.
W innym meczu rozgrywanym o godzinie 18:00, Odra Opole przed własną publicznością wygrała z Chojniczanką Chojnice 3:0 (0:0).