ŁKS Łódź rzutem na taśmę wywalczył punkt w Suwałkach

pl.wikipedia.org
Wigry Suwałki zremisowały u siebie z ŁKS-em Łódź 1:1 (0:0) w meczu 30. kolejki Fortuna 1. ligi. Goście punkt uratowali w doliczonym czasie gry.
W Suwałkach długo żadna z drużyn nie potrafiła przełamać defensywy rywala. Udało się to gospodarzom w 88. minucie, kiedy Joel Huertas wykorzystał rzut karny. Dla hiszpańskiego pomocnika to trzeci mecz z rzędu w którym wpisał się na listę strzelców. W tym sezonie ma w dorobku pięć trafień.
Łodzianie wyrównali w czwartej minucie doliczonego czasu gry. Maksymilian Rozwandowicz również wykorzystał rzut karny. To jego szósta bramka w rozgrywkach.
W tabeli ŁKS jest drugi z dorobkiem 59 punktów, nad trzecią Stalą Mielec ma osiem "oczek" przewagi, ale trzecia drużyna Fortuna 1. ligi ma do rozegrania o jeden mecz więcej.
Wigry natomiast walczą o utrzymanie. Piłkarze z Suwałk są na czternastej lokacie, mając na koncie 31 punktów.
Jakub Kreśliński24 Apr 2019 · 19:04