ŁKS pewnie wygrał w Pucharze Polski. Strzelił trzy gole spadkowiczowi z Ekstraklasy

Lens Strong / shutterstock.com
ŁKS Łódź pokonał na wyjeździe pierwszoligowe Zagłębie Sosnowiec 3:0 (1:0) w meczu pierwszej rundy Pucharu Polski.
Przyjezdni objęli prowadzenie w tym starciu w 21. minucie, kiedy Krystiana Stępniowskiego pewnym uderzeniem zdołał pokonać Piotr Pyrdoł.
Po zamianie stron łodzianie powiększyli przewagę. Najpierw w 53. minucie Artur Bogusz strzałem z bliskiej odległości umieścił futbolówkę w siatce, natomiast wynik na 3:0 ustalił w 69. minucie Rafał Kujawa.
Zespół z PKO Ekstraklasy w najbliższy piątek 27 września pozna rywala, z którym zmierzy się w 1/16 finału.
Marcin Karbowski26 Sep 2019 · 22:22