ŁKS rozbił Odrę Opole na własnym stadionie

pl.wikipedia.org
ŁKS Łódź pewnie pokonał u siebie Odrę Opole 5:1 w sobotnim meczu 17. kolejki Fortuna 1. Ligi. Dla beniaminka to dziewiąta wygrana w sezonie.
Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0. Wynik otworzył pod koniec pierwszej połowy Bartosz Widejko. Na starcie drugiej odsłony drugą bramkę dla łodzian zdobył Daniel Ramirez.
W przeciągu kolejnych czterech minut kibice zobaczyli następne dwa gole. Goście złapali kontrakt za sprawą samobójczego trafienia Jana Sobocińskiego w 53. minucie. Nie minęło jednak kolejnych 120 sekund i miejscowi odzyskali dwubramkowe prowadzenie za sprawą Artura Bogusza.
Ich zwycięstwo było jeszcze bardziej okazałe. Na listę strzelców wpisali się jeszcze Rafal Kujawa oraz Maksymilian Rozwandowicz. Po tym zwycięstwie podopieczni Kazimierza Moskala umocnili się na drugim miejscu miejscu w tabeli. W 17 meczach zdobyli 31 punktów. W następnej kolejce podejmą Chrobrego Głogów.