LM: Chelsea rozgromiła Karabach Agdam, grał Rzeźniczak

Vespa125125CFC, wikicommons
Chelsea Londyn rozgromiła u siebie Karabach Agdam Baku 6:0 (2:0) w meczu inauguracyjnej kolejki grupy C rozgrywek Ligi Mistrzów.
Sprawdź naszą relację na żywo z pierwszej kolejki Ligi Mistrzów TUTAJ.
Na Stamford Bridge w podstawowym składzie gości z Azerbejdżanu wystąpił Jakub Rzeźniczak. Reprezentant Polski zaliczył pełne spotkanie.
"The Blues" szybko objęli prowadzenie po kapitalnym uderzeniu zza linii pola karnego Hiszpana Pedro Rodrigueza.
Kwadrans przed przerwą złe ustawienie bramkarza rywali wykorzystał Włoch Davide Zappacosta, który po minięciu dwóch rywali przy linii bocznej boiska zdecydował się na strzał z dystansu i piłka wylądowała w siatce.
Dziesięć minut po zmianie stron podwyższył głową Hiszpan Cesar Azpilicueta, któremu świetnie w pole karne dośrodkował Cesc Fabregas. W ostatnich dwudziestu minutach mistrzów Azerbejdżanu pogrążyli jeszcze Francuz Tiemoue Bakayoko i dwukrotnie Belg Michy Batshuayi.
W drugim spotkaniu tej grupy AS Roma zremisowała bezbramkowo z Atletico Madryt. Na Stadio Olimpico całe zawody z perspektywy ławki rezerwowych obserwował Łukasz Skorupski.