LM: Manchester United i CSKA Moskwa z kompletem punktów

Ververidis Vasilis/Shutterstock
W meczu pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów rozegranym w ramach grupy A, Manchester United pokonał FC Basel 3:0, a CSKA Moskwa wygrało na wyjeździe z Benficą Lizbona 2:1.
Sprawdź naszą relację na żywo z pierwszej kolejki Ligi Mistrzów TUTAJ.
Na Old Trafford "Czerwone Diabły" objęły prowadzenie w 35. minucie za sprawą trafienia Marouane'a Fellainiego. Reprezentant Belgii po dośrodkowaniu Ashley'a Younga strzałem głową pokonał golkipera rywali.
Gola na 2:0 strzelił w 53. minucie Romelu Lukaku. 24-letni napastnik wykorzystał zagranie Daley'a Blinda i również uderzeniem głową wpakował futbolówkę do siatki. Z kolei wynik na 3:0 ustalił w 84. minucie Marcus Rashford.
W innym meczu grupy A, CSKA Moskwa pokonało na wyjeździe Benficę Lizbona 2:1. Jedynego gola na portugalskiej drużyny strzelił w 50. minucie Haris Seferović.
Natomiast trafienia na rzecz zespołu ze stolicy Rosji zapisali na swoje konto Vitinho w 63. oraz Timur Zhamaletdinov w 71. minucie.
W następnej kolejce podopieczni Jose Mourinho zagrają z CSKA, a zespół z Bazylei podejmie Benficę.