LM: Mistrz Polski remisuje z Barceloną

Dziurek / Shutterstock.com
W 5. kolejce Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych zawodnicy Vive Tauron Kielce zremisowali z FC Barcelona 30:30 (14:17).

Do przerwy nie zanosiło się na pozytywny rezultat, kielczanie przegrywali 14-17. Ale w drugiej części meczu zabrali się za odrabianie strat i po pościgu udało im się doprowadzić do remisu 24-24. Do końca pozostawało 10 minut, Hiszpanie znów odskoczyli, ale po raz kolejny zostali dopadnięci przez Vive.

W samej końcówce Michał Jurecki wyprowadził mistrzów Polski na prowadzenie 30-29 - wydawało się, że niespodzianka jest blisko. Wtedy jednak trafił Jesper Noeddesbo, ustalając wynik spotkania na 30-30.

Vive Tauron Kielce - FC Barcelona Lassa 30:30 (14:17)Vive Tauron Kielce - Marin Sego, Sławomir Szmal - Michał Jurecki 7, Tobias Reichmann 5, Mateusz Jachlewski 4, Uros Zorman 3, Julen Aguingalde 3, Denis Buntić 1, Grzegorz Tkaczyk 1, Krzysztof Lijewski 1, Ivan Cupić 2, Karol Bielecki 1, Piotr Chrapkowski 1, Mateusz KusFC Barcelona Lassa: Danijel Sarić - Kiril Lazarov 7, Eduardo Gurbindo 5, Raul Entrerrios 4, Cedric Sorhaindo 4, Victor Tomas 2, Daniel Sarmiento 2, Gudjon Valur Sigurdsson 2, Filip Jicha 1, Marko Kopljar 1, Jesper Noeddesbo 1, Kamil Syprzak, Viran Morros, Wael Jallouz 1,