LM: Niesamowity mecz w Sevilli! Liverpool prowadził już 3:0, ale nie zdołał wygrać

charnsitr / shutterstock.com
Sevilla FC zremisowała przed własną publicznością z Liverpoolem FC 3:3 (0:3) w meczu 5. kolejki grupy E rozgrywek Ligi Mistrzów.
Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan dwa gole dla ekipy "The Reds" strzelił Roberto Firmino. Brazylijczyk już w 2. minucie otrzymał podanie od Georginio Wijnalduma z narożnika boiska i uderzeniem z bliskiej odległości wpakował futbolówkę do siatki. 26-latek w 30. minucie dopadł do piłki po nieudanym strzale Sadio Mane i z dobitki zdołał pokonać golkipera rywali.
Bramkę dla gości zdobył także w 22. minucie Sadio Mane, który po zagraniu z rzutu rożnego celnie uderzał głową.
W 51. minucie trafienie na rzecz ekipy gospodarzy zapisał na swoje konto Wissam Ben Yedder. Napastnik w 51. minucie przyjął futbolówkę po zagraniu Evera Banegi i trafił w lewy dolny róg bramki. Francuski napastnik w 60. minucie również wpisał się na listę strzelców, kiedy skutecznie wykorzystując rzut karny.
Kiedy wszystko wskazywało na to, że mecz zakończy się wygraną drużyny z Anglii, gola na wagę remisu strzelił w doliczonym czasie gry Guido Pizarro.
Podopieczni Juergena Kloppa z dorobkiem dziewięciu punktów są obecnie liderem grupy E, z kolei klub z Andaluzji zajmuje drugą pozycję i ma na koncie tylko jedno "oczko" mniej.