LM. Nieudany powrót na salony. Inter szczęśliwie zremisował ze Slavią! [WIDEO]

Nieudany powrót na salony. Inter szczęśliwie zremisował ze Slavią! [WIDEO]
alphaspirit / shutterstock
Inter zremisował przed własną publicznością ze Slavią Praga 1:1 (0:0) w meczu grupy F Ligi Mistrzów.
Z pewnością nie tak wyobrażali sobie powrót do rozgrywek Ligi Mistrzów fani "Nerazzurrich". Już od pierwszej minuty groźni byli przyjezdni, którzy też jako pierwsi stworzyli sobie groźną okazję (w 7. minucie niecelnie uderzał z rzutu wolnego Stanciu). Inter zrewanżował się kąśliwym strzałem Martineza kilkanaście minut później. Były to najlepsze sytuacje obu ekip w pierwszej części gry.
Po przerwie na murawie niewiele się działo, aż do 63. minuty. Wtedy to Olayinka z ostrego kąta wpakował piłkę do siatki gospodarzy, którym zaczął się sypać grunt pod nogami.
Czesi nie zamierzali jednak zwalniać tempa i w 77. minucie mogli podwyższyć prowadzenie, lecz strzał Borila został zablokowany dosłownie w ostatniej chwili. Kiedy już wydawało się, że mecz skończy się zwycięstwem Slavii, do wyrównania w drugiej minucie doliczonego czasu gry doprowadził Barella.
W rozgrywanym równolegle spotkaniu Olympique Lyon zremisował z Zenitem Petersburg 1:1 (0:1). Rosyjski zespół objął prowadzenie w 41. minucie po bramce Azmouna. Pięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy z rzutu karnego wyrównał Depay. Na uwagę zasłużył gol dla Zenitu, po ładnej, dwójkowej akcji strzelca z Dziubą.
Maciej Ziętarek17 Sep 2019 · 20:50
Źródło: Własne