LM: Ależ remontada! Hat-trick Ronaldo z Wolfsburgiem!

katatonia82 / Shutterstock.com
Dziś pierwsze rewanże ćwierćfinałów Ligi Mistrzów. Naprzeciwko siebie stanęły "jedenastki" Realu Madryt i Wolfsburga oraz Manchesteru City i PSG.

Przypomnijmy, że w tydzień temu Królewscy przegrali z niemieckim zespołem na wyjeździe 0:2, z kolei mistrzowie Francji zremisowali u siebie z Obywatelami 2:2.

Pierwszy gol padł na stadionie Realu. Królewscy odrobili część strat po uderzeniu Cristiano Ronaldo w 16 minucie zawodów:

Minutę później straty były już odrobione w całości - Ronaldo dołożył drugie trafienie. Wynik utrzymał się do przerwy. Z kolei po pierwszych 45 minutach w Manchesterze nie padł żaden gol.

W 77 minucie drugiej połowy Real dopiął swego - z rzutu wolnego kolejne trafienie zaliczył Cristiano Ronaldo.

Na pełną relację z ćwierćfinałów zapraszamy po zakończeniu spotkania.

A oto składy, jakie zdecydowali się wystawić trenerzy:

Real: Navas; Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo; Casemiro, Modric, Kroos; Bale, Ronaldo, Benzema

Wolfsburg: Benaglio, Vieirinha, Naldo, Dante, Rodriguez, Luiz Gustavo, Guilavogui, Henrique, Arnold, Draxler, Schürrle

Manchester City: Hart, Sagna, Otamendi, Mangala, Clichy, Fernando, Fernandinho, Navas, Silva, De Bruyne, Aguero

PSG: Trapp; Aurier, Silva, Marquinhos, van der Wiel, Motta, Rabiot, Maxwell, Di Maria, Cavani, Ibrahimovic